صورتجلسه شماره 54 کمیته غذایی مورخ 97/10/05

عنوان: صورتجلسه کمیته غذایی

انجمن شركت هاي صنعت پخش ايران

شعبه اصفهان

شروع: 8

تاريخ: 97/10/05

شماره: 54

خاتمه: 10

محل برگزاری: دفتر انجمن

حاضرين در جلسه:مدیران و نمایندگان شرکت های: مهر آیین رز پخش سایه سمن میهن گستر پریان نیکان پردیس خاورمیانه پادراتوس بستنی اطمینان زاگرس ملل خاقانی نوین البرز شکوه نگین آسیا- فرپاد پخش- نیلا پخش - گلرنگ

تصمیمات

در ابتدای جلسه آقای جعفری گزارشی مختصر از روند اقدامات انجام شده کمیته غذایی را ارائه و به تنظیم نقشه راه برای ادامه حیات این کمیته اشاره نمودند.

آقای علیخانی جهت موثرتر بودن خدمات کمیته پیشگیری مشکلات را در الویت قرار دادند و به موضوعاتی از قبیل مسائل دارایی و نحوه برخورد با آنها، خلاقیت در کاهش هزینه های لجستیک، بررسی قاچاق کالا و... اشاره فرمودند.

آقای گودینی جهت تقویت ساختار کمیته، مشارکت اعضا در پاسخ دهی به استعلام ها را اولین اقدام موثر اعلام نمودند.

آقای چیت ساز دلیل عدم مشارکت اعضا در استعلام ها را به نتیجه نرسیدن آنها دانستند و پیشنهادی جهت همکاری با یک شرکت پیمانکار جهت رصد و بررسی حساب مشتریان را ارئه نمودند.

مواردی که آقای سلطانی به آنها اشاره نمودند عبارت بود از: قانونمند شدن دریافت چک همگرایی استراتژی شرکت ها گردش اطلاعات بصورت شفاف در شرکت ها موثر نبودن الگو برداری از صنف دارویی موثر نبودن روش اجبار بر روی شرکت ها

جهت مشارکت بیشتر اعضا در پاسخ دهی به استعلام ها پیشنهاد شد اطلاعات در اختیار شرکت هایی که پاسخگو هستند قرار گیرد.

مقرر شد نماینده ای از فروشگاه های کوثر در جلسات کمیته غذایی حضور داشته باشد.

با توجه به تغییرات هیات مدیره انجمن و تغییر در ساختار کمیته ها مصوب گردید آقای جعفری به عنوان رئیس کمیته، آقای علیخانی نایب رئیس و آقای گودینی نیز دبیر کمیته باشند.

تصاویر