توصیه های رئیس اتاق بازرگانی بصره به تجار ایرانی

خبرگزاری میزان- رییس اتاق بازرگانی بصره از تجار و بازرگانان ایرانی خواست امور صادراتی و وارداتی خود را از طریق اتاق بازرگانی انجام دهند تا ضمن حفظ حق و حقوقشان، بتوانند از نتیجه کار خود اطمینان حاصل کنند.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،مکی السودانی با بیان اینکه نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بصره عراق که به مدت چهار روز برگزار شد فرصت خوبی برای آشنا شدن تجار ایرانی و عراقی بود، گفت: ما می‌خواهیم تاجر عراقی با تاجر و بازرگان ایرانی بدون واسطه ارتباط برقرار کند.

نایب رییس التحاد تاکید کرد: برای رسیدن به این هدف باید تمام امور از طریق اتاق بازرگانی انجام شود.

وی گفت: در اتاق بازرگانی بصره به روی تمامی تجار ایرانی باز  است و ما آماده همکاری در تمامی زمینه‌ها با تجار ایرانی هستیم.

رییس اتاق بازرگانی بصره اظهار کرد: به تجار و بازرگانانی که از سوی کنسولی ایران معرفی می‌شوند، بهترین خدمات را ارائه می‌دهیم و موضوع مهم در این زمینه صداقت تجار است و اعتماد و اطمینانی که بین دو طرف باید وجود داشته باشد.

وی تاکید کرد: تجار و بازرگانان ایرانی باید بدون واسطه با تاجران عراقی ارتباط برقرار کنند و در زمینه کالاهای خود و کیفیت آن‌ها با صداقت رفتار کنند.

وی موادغذایی را از جمله مهم‌ترین کالاهایی مورد نیاز بازار عراق عنوان کرد و در عین حال مصالح ساختمانی را از دیگر کالاهای مورد نیاز بازار این کشور دانست.

در نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بصره عراق 80 شرکت ایرانی فعال در زمینه‌‌های خودرو، قطعات خودرو،‌ محصولات و صنایع غذایی، ساختمان و تاسیسات، انرژی (نفت، گاز و پتروشیمی)، لوازم خانگی، دارو و تجهیزات پزشکی، محصولات آرایشی و بهداشتی مشارکت کردند.

انتهای پیام/