گزارش پنجمین مراسم عیدانه انجمن صنعت پخش

گزارش پنجمین مراسم عیدانه انجمن صنعت پخش

 

پنجمین مراسم ضیافت عیدانه انجمن ملی صنعت پخش اصفهان روز سه شنبه مورخ 28/01/97 در سالن بین المللی همایش های اتاق بازرگانی اصفهان از ساعت 19 با حضور اعضای محترم و مدعوین دانشگاه علوم پزشکی، معاونت بهداشت و درمان، معاونت غذا و دارو و انجمن داروسازان استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری و سازمان صنعت معدن تجارت برگزار گردید.

به رسم احیای سنن گذشته پس از مراسم پذیرایی و تجدید دیدار همکاران، جناب آقای دکتر همتی نژاد، ریاست محترم هیات مدیره انجمن، ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو به میهمانان و شرکت کنندگان در این نشست به جایگاه انجمن و اهم اقدامات، پیش نویس ها و پیگیری هایی که از طریق مجلس شورای اسلامی از سال 1390 تا کنون صورت گرفته که همگی در راستای قانونمندی و حاکمیت یافتن انجمن بوده است اشاره فرمودند.

سپس جناب آقای دکتر اصلانی، معاونت محترم غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی در ارتباط با بازدیدهایی که از شرکت های دارویی و غذایی داشته اند مطالبی را عنوان نمودند و اقدامات انجام شده جهت تسهیل روند فعالیت شرکت های غذایی که به منظور تقویت حضور موثر آنها در سطح استان بوده است را خاطر نشان شدند. درخواست ایشان از اعضای انجمن اتحاد و همدلی بیشتر بین شرکت های غذایی، بهداشتی و دارویی با یکدیگر بود.

 جناب آقای دکتر صادقیان، ریاست محترم انجمن داروسازان اصفهان در خصوص مسائل و مشکلات داروخانه ها و اینکه طولانی تر شدن زمان پرداخت بدهی تامین اجتماعی به داروخانه ها منجر به تعویق تسویه حساب فاکتور های دارویی آنها با شرکت ها خواهد شد سخنانی ایراد نمودند.

در ادامه جناب آقای دکتر یقینی به چاپ مجموعه دانشنامه داروسازی که با حمایت های انجمن صنعت پخش و اسپانسرهای این امر فرهنگی بود اشاره و تشکر نمودند. به تعامل بیش از پیش انجمن داروسازان و انجمن صنعت پخش نیز اشاره فرمودند. در نهایت تابلوی نفیسی که به قلم ایشان تحریر شده بود در حضور جمع هیات مدیره تحویل جناب آقای دکتر همتی نژاد نمودند.

 سپس جناب آقای مهندس قضاوی، رئیس محترم اداره بازرگانی داخلی به تعامل انجمن و سازمان صنعت معدن و تجارت در پروسه صدور مجوز الکترونیکی و لزوم داشتن چنین مجوزی برای هر شرکت پخش پرداختند و از کلیه شرکت ها درخواست ثبت انبار در سامانه انبارها را داشتند. ایشان ضمن تعمیم سخنان آقای دکتر همتی نژاد در ارتباط با قانونمندی و حاکمیت یافتن انجمن از طریق مجلس شورای اسلامی به نداشتن ضابطه جهت برخی از فعالیت های پخش، پشتوانه مردمی و گستردگی صنعت توزیع اشاره کردند و جایگاه انجمن را رفیع برشمردند.

مراسم با پذیرایی شام خاتمه یافت.